O nas

Foset.pl – czas to nasza pasja

Jesteśmy firmą która działa nieprzerwanie od wiosny 1999 roku. Na naszej stronie znajdziesz nowoczesne zegary ścienne, zegarki dla Pań, mężczyzn jak i młodzieży. Staramy się aby nasza oferta była unikatowa i niepowtarzalna. Jesteśmy bezpośrednim importerem zegarów ścienny co powoduje iż mamy bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do innych sklepów.

Dlaczego my?

Posiadamy bogatą ofertę produktów dostępnych na magazynie od ręki. Staramy się aby każdy klient był zadowolony dlatego staramy się aby nasza obsługa była profesjonalna a towar był największej jakości. Głównym naszym celem jest zadowolenie.

Co zyskujesz kupując u nas?

Wszystkie produkty wysyłamy rejestrowanymi packami a wiec masz w 100% pewność że gdy towar zgubi się u przewoźnika my wysyłamy kolejny produkt a sami dochodzimy reklamacji nie zmuszając klienta do czekania na decyzje przewoźnika. Wysyłkę realizujemy w 24 h  w zależności od wyboru przewoźnika towar może znaleźć się u ciebie następnego dnia roboczego. Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń chętnie doradzimy i pomożemy.

Dane Firmy:


‚Foset’ Makowska Anna

Ul. Fitznerów 2

41-100 Siemianowice Śl
Nip.6431658977
Regon 241561832

tel. : +48 785 82 16 11
e-mail: sklep@foset.pl