Zegarki damskie


Zegarkiem damski jest nierozłączny elementem garderoby każdej chcącej dobrze wyglądać kobiety. Dlatego  wybór zegarka sprowadza się do określeniami w jakim stylu najlepiej się czujemy , jak się ubieramy to będzie podstawą naszego wyboru. Wiadomi że oprócz estetyki i mody ważne jest aby nasz czasomierz był trwały i posłużył na dłużej, dlatego najlepiej jeśli wybór jest przemyślany. Przed wyborem warto zasięgnąć opinii klientów najpopularniejszych modeli.

Nasza oferta została starannie dobrana z uwagi na cenę jak  i jakość aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Specjalizujemy się w sprzedaży zegarków damskich takich marek jak:

Timemaster – tutaj znajdują się zarówno modele klasyczne, modowe, eleganckie  zgodne  z bieżącymi trendami mody, półka cenowa tych zegarków to do 250 zł

Lorus – marka o dużej popularności klasa i elegancja to cechy która wyróżnia te markę, zegarki wykonane z wysokiej jakości materiałów, zarówno klasyczne eleganckie, fashion, na pasku lub na wygodnej bransolecie, niektóre modele damskie zostały wyposażone w funkcje datownika, który jest niezmiernie przydatny.

Xonix – to grupa zegarków sportowych na kauczukowo gumowych paskach, wszystkie modele wyróżnia wysoka klasa wodoszczelności pozwalająca pływać i nurkować w zegarkach do tego są bardzo wygodne praktyczne i wytrzymałe.

Lacoste ekskluzywna marka specjalizująca się w zegarkach sportowych i modowych są to zegarki których cena półkowa zaczyna się od 300 zł siłą tych zegarków jest zanana i rozpoznawalna na całym świecie marka

Bobo Bird zegarki drewniane bambusowe wykonane z drewna, bardzo popularne ostatnim czasem ze względy na unikatowy wygląd i nowoczesny design. Takim zegarkiem na pewno podkreślisz swój ubiór i zwrócisz uwagę na siebie.

Puma marka która specjalizuje się głownie w stylu sportowym są to zegarki których cena półkowa zaczyna się od 250 zł  marka to podobnie jak Lacoste jest bardzo znana i rozpoznawalna, a co za tym idzie  marka dba o jakość i dbałość o szczegóły które sprawiły iż ma bardzo szerokie grono zadowolonych klientów.

Daniel Klein dosyć młoda marka jednak zegarki w ostatnim latach zyskały bardzo duże grono odbiorców ze względu na  przystępna cenę i  wysoką jakość wykonania. Są to zegarki bardzo modne i chętnie wybierane przez osoby lubiące podążać za trendami mody. Tutaj znajdują się zegarki głównie eleganckie, na pasku i bransolecie, wygodne i trwałe. Półka cenowa zegarka znajduję się w granicy od 120 zł do 250 zł.